Webový depozitář e-knih Iuridicum Olomoucense o.p.s.
e-kniha: PRÁVO DUŠEVNÍHO VLASTNICTVÍ (Olomoucké právnické dny 2014)

stáhnout -EPUB
Černý, M. (Ed.). Právo duševního vlatnictví (Olomoucké právnické dny 2014).
Elektronická kniha, která byla sestavena z příspěvků ze sekce Práva duševního vlastnictví z mezinárodní vědecké konference Olomoucké právnické dny 2014. Konferenci pořádala Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci. Obsahuje příspěvky 10 autorů, kteří se profesně věnují právu duševního vlastnictví. Sestavil (editor): Michal Černý, Ph.D. Recenzoval: Prof. JUDr. Ivo Telec, CSc.
E-kniha je ke stažení zdarma.

 EPUBEPUB       EPUBEPUB
pdf
ibooksibooks
mobipocket
EPUB: Plovoucí písmo - přívětivý formát ke čtení. Univerzální - pro mobilní zařízení s Androidem i iOS (také OSX). Formát pro software Knihy Play Google (na zařízeních s OS Android) a pro software iBooks - Apple ke čtení na zařízeních s iOS (iPAD, iPHONE) a OSX (MacBook Air/Pro).
PDF: Univerzalita. Univerzální formát (Adobe - Windows PC, Android, Apple). Ke čtení prostřednictvím software Adobe Acrobat Reader.
iBOOKS: Multimediální zkušenost na zařízeních Apple iPAD i MacBook Air/Pro. Formát Apple ke čtení v rámci software iBooks na zařízeních  Apple iOS (iPAD) a OSX (MacBook Air/Pro).
MOBI: Plovoucí písmo - přívětivý formát ke čtení. Používané zpravidla ve čtečkách (hardwarové i softwarové).
stáhnout -EPUB stáhnout PDF e-knihu stáhnout iBOOKS e-knihu stáhnout MOBI e-knihu
stáhnout e-knihu v EPUB formátu zde
stáhnout e-knihu v PDF formátu zde stáhnout e-knihu v iBooks formátu zde stáhnout e-knihu v MOBI formátu zde

Tato stránka je součástí dočasného webového depozitáře obecně prospěšné společnosti Iuridicum Olomoucense o.p.s., se sídlem: Olomouc, třída 17.listopadu 8, 77900. IČ 25837168. Společnost je zapsána v rejstříku u Krajského soudu v Ostravě, sp.zn. O.68.