Webový depozitář e-knih Iuridicum Olomoucense o.p.s.
e-kniha: Právo duševního vlastnictví - Připomínky a ex post úvahy (Olomoucké právnické dny 2015)

pdf:OPD2015-PDV-R&RČerný, M. - Prchal, P. - Lattová, S. - Šmondrk, P. Právo duševního vlastnictví. Připomínky a ex post úvahy (Olomoucké právnické dny 2015).
Elektronická kniha, která byla sestavena v návaznosti na sekci Práva obchodních korporací z mezinárodní vědecké konference Olomoucké právnické dny 2015. Konferenci pořádala Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci. Obsahuje kapitoly 4 autorů  (Michal Černý, Ph.D., JUDr. Petr Prchal, JUDr. Silvia Lattová, Mgr. et Mgr. Pavol Šmondrk). 
Kapitoly knihy:
1. Ochrana označení původu a zeměpisných označení v mezinárodním kontextu.
2. K principu jedinečnosti, nebo původnosti autorského díla
3. Informačné technológie vo svete financií
4. Licenčné zmluvy v kontexte nového autorského zákona
Recenzovali: Prof. JUDr. Ivo Telec, CSc., Mgr. Tomáš Gongol Ph.D.
E-kniha je ke stažení zdarma. Pokračujte na stránku knihy zde (nebo klikněte na obálku knihy).

 EPUBEPUB       EPUBEPUB
pdf
ibooksibooks

EPUB: Plovoucí písmo - přívětivý formát ke čtení. Univerzální - pro mobilní zařízení s Androidem i iOS (také OSX). Formát pro software Knihy Play Google (na zařízeních s OS Android) a pro software iBooks - Apple ke čtení na zařízeních s iOS (iPAD, iPHONE) a OSX (MacBook Air/Pro).
PDF: Univerzalita. Univerzální formát (Adobe - Windows PC, Android, Apple). Ke čtení prostřednictvím software Adobe Acrobat Reader.

iBOOKS: Multimediální zkušenost na zařízeních Apple iPAD i MacBook Air/Pro. Formát Apple ke čtení v rámci software iBooks na zařízeních  Apple iOS (iPAD) a OSX (MacBook Air/Pro).
ePub:OPD2015-PDV-R&R pdf:OPD2015-PDV-R&R iBooks:OPD2015-PDV-R&R
stáhnout e-knihu ve formátu EPUB zde stáhnout e-knihu ve formátu PDF zde stáhnout e-knihu v iBOOKS formátu zde
Tato stránka je součástí dočasného webového depozitáře obecně prospěšné společnosti Iuridicum Olomoucense o.p.s., se sídlem: Olomouc, třída 17.listopadu 8, 77900. IČ 25837168. Společnost je zapsána v rejstříku u Krajského soudu v Ostravě, sp.zn. O.68.